Un Estiu Inoblidable a l'Hotel Cala Jóncols

18/09/2023
Hotel Cala Jóncols

El sol es pon lentament sobre l'horitzó, tenyint de tons càlids el cel, mentre el suau xiuxiueig del mar acarona aquest racó de la Costa Brava. És un capvespre que ens recorda totes les raons per les quals hem viscut un estiu inoblidable a l'Hotel Cala Jóncols. Primer de tot, volem prendre'ns un moment per expressar la nostra sincera gratitud a tots els que heu format part d'aquest estiu 2023. Gràcies per ser part de la nostra família!

L'estiu a l'Hotel Cala Jóncols ha estat un període de pura alegria, diversió, "good vibes" i relaxació. Hem tingut la sort, com cada any, de rebre cilents de diferents països, que han contribuït a crear un ambient únic i especial al nostre racó paradisíac.

Hem gaudit de dies màgics a la nostra cala d'aigües cristal·lines, hem explorat els racons més bonics del Parc Natural del Cap de Creus i, molts de vosaltres, heu experimentat moments de veritable benestar al nostre centre de massatges. Cada dia ha estat una nova aventura, una oportunitat per crear records que, de ben segur, romandran en nosaltres tota la vida.

Tot i que… El nostre compromís continua: a l'Hotel Cala Jóncols, l'estiu encara no s'ha acabat. Volem recordar que SEGUIM OBERTS i us esperem perquè gaudiu d'una experiència inigualable.

Mentre llegeixes això, potser penses en… explorar les profunditats del mar? El nostre centre de submarinisme amb l'equip expert d'Euro Divers Spain us espera, llest per emportar-vos a un món submarí ple de meravelles i misteris. Si preferiu la terra ferma, les nostres excursions pel Parc Natural del Cap de Creus us permetran descobrir la bellesa natural que ens envolta.

Sí, encara que… No et convenç? Aleshores tenim per a tu moments de benestar i descans: la relaxació suprema que ofereixen els nostres massatges. Cada massatge és una experiència única dissenyada per reduir l'estrès i rejovenir cos i ment. Deixa't consentir pels nostres terapeutes i torna a casa sentint-te renovat i revitalitzat per començar aquest nou curs.

Com arribar a l'Hotel Cala Jóncols?

Si voleu aprofitar el que queda d'aquest estiu inoblidable a l'Hotel Cala Jóncols, us recordem que estem ubicats en un racó tranquil de la Costa Brava, al bell mig del Parc Natural del Cap de Creus, entre Roses i Cadaqués. Aquí et deixem les coordenades ;)

 

Latitud 42º17'22.2''N

Longitud 3º16'40.116''E Canal 13 VHF

 

En nom de tot el nostre equip, ha estat un plaer formar part dels vostres records d'estiu. I, per a aquells que encara no ens han visitat, us convidem a unir-vos i viure aquests moments que marcaran la diferència a la vostra tornada a la rutina (prometem que així serà menys dura!).

Per a reserves i més informació contacta a info@calajoncols.com