Revetlla de Sant Joan a l'Hotel Cala Jóncols amb sabors exquisits i ritmes electritzants

30/05/2023
Hotel Cala Jóncols

El compte enrere per a la nit més màgica de l'any ha començat! Aquest any: Revetlla de Sant Joan a l'Hotel Cala Jóncols amb sabors exquisits i ritmes electritzants!

Ens estem preparant per a celebrar una revetlla de Sant Joan inoblidable. Us donem una pista ;-) El nostre equip de cuina ha elaborat un menú gastronòmic especial que anirà acompanyat en perfecta harmonia de la música en viu de Toni Paredes. Et convidem a unir-te a nosaltres en una nit plena de sabors exquisits i ritmes electritzants. Continua llegint per a descobrir tots els detalls sobre aquesta emocionant vetllada a la Costa Brava.

 

Submergeix-te en la Tradició de Sant Joan

La revetlla de Sant Joan és una tradició arrelada en la cultura catalana, i a l'Hotel Cala Jóncols volem honrar-la en la seva màxima expressió. Aquesta nit especial, que té lloc el 23 de juny, és sinònim d'alegria, encant i màgia. I quin millor lloc per a viure-la que en el nostre paradís costaner, on la bellesa natural es barreja amb l'hospitalitat i el luxe.

Menú Gastronòmic amb productes locals

El nostre equip de cuina ha creat un menú gastronòmic exclusiu per aquesta nit màgica. Des dels aperitius fins a les postres, cada plat és una obra mestra acuradament elaborada amb ingredients frescos i de temporada, provinents tant del mar com de la terra, és a dir del nostre hort. La nostra cuina fusiona la tradició mediterrània amb tècniques innovadores, sempre tenint present la "Cuina De La Iaia. La Cuina De La Família".

Imagina que comences la vetllada amb una selecció d'entrants exquisits, acompanyats d'una copa de cava de Vins del Mar per a brindar. Continues amb un saborós plat principal, com un suculent peix fresc a la graella amb guarnició de verdures de l'hort de Cala Jóncols. I, per descomptat, un espai per a les postres! En aquest moment és on podràs gaudir més de la creativitat gastronòmica del nostre equip.

Ritmes Electritzants amb Toni Paredes

La música és el cor de qualsevol festa, i en la revetlla de Sant Joan de l'Hotel Cala Jóncols, l'emoció estarà a càrrec de Toni Paredes. Els seus contagiosos ritmes electrònics faran que et moguis al compàs de la nit. Balla sota les estrelles mentre el DJ crea una atmosfera festiva i plena de bona vibra!

La revetlla de Sant Joan a l'Hotel Cala Jóncols promet ser una nit inoblidable, on els sabors, els ritmes i la màgia es fusionen en un esdeveniment únic.

Et convidem a reservar el teu lloc com més aviat millor, ja que les places són limitades i, podem assegurar-te, que aquesta festa és l'experiència que no vols perdre't!

Prepara't per a submergir-te en una Revetlla de Sant Joan a l'Hotel Cala Jóncols amb sabors exquisits i ritmes electritzants 🎇 RESERVA ARA

Contacte amb nosaltres a 📧 info@calajoncols.com

  • Revetlla de Sant Joan