Activitats segures a Cala Jóncols

30/07/2021
Hotel Cala Jóncols

Volem satisfer el desig de benestar de les teves vacances. Per això només hi ha activitats segures a Cala Jóncols. La teva tranquil·litat és la nostra prioritat.

Volem satisfer el desig de benestar de les teves vacances. Per això només hi ha activitats segures a Cala Jóncols. La teva tranquil·litat és la nostra prioritat.

Tota la nostra família està aquí per servir-te, tant en terra com en mar! Coneixes totes les activitats segures a Cala Jóncols i al seu entorn?

- NOVETAT 2021: I és que no volem deixar de sorprendre't amb experiències exclusives. Aquesta temporada tenim les noves E-Bike, en col·laboració amb E-*Bikes Costa Brava. Si t'agraden els nous reptes i vols contemplar els paisatges del costat de casa i dels camins de ronda com mai abans s'havia pogut, l'experiència sobre rodes no et deixarà indiferent!

- Tast maridat de Vins del Mar (www.vinsdelmar.com): Com bé ja sabeu els que heu vingut a visitar-nos algun cop, el nostre hotel té un vincle amb el mar i també amb la terra. De ben segur que heu sentit a parlar de La Vinya Més Petita de Catalunya o, fins i tot, hi heu anat a fer una petita excursió, al costat de les nostres habitacions.

A partir del setembre, us convidem a viure una experiència enoturista on els protagonistes són els vins evolucionats i envellits a les profunditats de la Badia de Roses, amb els seus orígens a la nostra Vinya.

- Passeig en vaixell: Arribes a Cala Jóncols i t’adones la immensitat d'aquest entorn salvatge. Des de la sorra de la cala, observes l'horitzó i penses que voldries descobrir què hi ha més enllà. Tens ganes d'"embarcar-te"? Ho entenem, per això programem sortides personalitzades en vaixell, passeigs fins a Cadaqués per contemplar l'altra cara de la costa fins a Cap de Creus, el primer lloc on surt el sol.

- Zona Relax: Una de les raons si vens fins a l'hotel Cala Jóncols és perquè vols desconnectar. Necessites tranquil·litat i intimitat. És per això que hi ha l'Spa del nostre hotel, per complaure aquest teu desig. Et convidem a gaudir de la sauna, d'una dutxa multijet, de la piscina d'aigua freda i del nostre jacuzzi. A més, també t'oferim un ampli ventall de massatges per complementar l'experiència.

- Submarinisme: Aquest és el teu estiu! Desperta noves sensacions amb el nostre centre d'immersió. Tenim la gran sort d'estar en un dels racons més bells del Parc Natural de Cap de Creus, entre Roses i Cadaqués. Un punt de partida ideal per descobrir tots els seus secrets. Oferim immersions per a tots els nivells: des de batejos, primer nivell d'aigües obertes o cursos avançats com el de rescat o Dive Master. També hi ha la possibilitat de fer immersió nocturna, busseig "fluo", etc.

I tot això amb la garantia d'un líder mundial: "Eurodivers" - Discover the underwater world.

Sabies que el nostre centre de submarinisme compte amb infraestructures per a discapacitats?

- Kayak i paddle surf: El mar des d'una altra perspectiva. Hi ha petits racons del nostre entorn que només descobriràs la seva essència si ho fas amb un kayak o un paddle surf. I com que volem que visquis amb intensitat tota l'experiència, per això oferim la possibilitat de llogar un kayak i/o un paddlel surf. Contacta amb nosaltres per a més informació!

 

Gaudeix d'activitats segures a Cala Jóncols: les teves vacances al nostre costat estan fora de perill! Vine, desconnecta i "empapa't" de moments inoblidables.

Vull més informació.

Reserva ara.